Магазин Дракошка, іграшки та одяг для дітей

Для дівчаток

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
10:00 - 20:00
Зараз відкрито

Іграшки для дівчаток на сьогоднішній день відрізняються великим різноманіттям, прямо очі розбігаються – від всіляких брязкалець, пірамідок для грудних дітей до домашньої техніки в міні-варіанті, щоб дівчинка могла відчути себе справжньою господинею і навчитися вести домашнє господарство.

_____________________________________________________________________________________________________________________________
Для дівчаток, фото-1
Для дівчаток, фото-2
Вашій увазі в магазині ДРАКОШКА представлені конструктори, мозаїки, всілякі розвиваючі ігри, музичні інструменти. І, звичайно ж, ляльки, наряди для ляльок, лялькова меблі і ліжечка, коляски, – загалом, цілий асортимент для справжньою лялькової життя.
__________________________________________________________________________________________________________________________________
Для дівчаток, фото-3
Іграшка повинна не тільки виглядати красиво, але і приносити користь - розвивати дівчинку. Дівчинці потрібні іграшки, які будуть розвивати в ній почуття любові, ніжності, благородства, стилю. Тому іграшка повинна виглядати відповідно - мило, ніжно, стильно. Це біжутерія, бісер, чарівні палички, замки, костюми, дзеркала, карети, кільця, дитяча косметика, ляльки, набори ляльок, одяг для ляльок, ліжка для ляльок, сумочки, шкатулки. Також, як майбутній господині, дівчинці сподобаються газові плити, будиночки, дошки для прасування, меблі, посуд, візки, праски, чайники, касові апарати, швейні машинки, обручі, столики, ліжка, косметика, карети, скакалки, пральні машини, пилососи, скриньки, кухні.
_______________________________________________________________________________________________________________________________________
Для дівчаток, фото-4
Ну а самою універсальною іграшкою для всіх дівчат, безсумнівно, є лялька. Ляльок зараз існує кількість, так що кожна дівчинка залишиться задоволеною. Особливо, практично всім маляткам, подобаються м'які іграшки. Така іграшка, навіть коли дівчинка подорослішає, може стати для неї талісманом на все життя, несучи в собі приємні, яскраві спогади.
______________________________________________________________________________________________________________________________________
Для дівчаток, фото-5

Важливим чинником є і упаковка. Добре, якщо вона яскрава, прикрашена казковими персонажами. Тоді малятко зацікавиться ще не почавши гратись.

Якщо дитина вже свідомого віку, то нехай вона сама вибирає іграшку для себе. Тоді дитя навчиться самостійно робити вибір і точно залишиться задоволеним.

Приємних покупок в магазині ДРАКОШКА!Ми в мережі